Ota yhteyttä

Turun Urheiluliitto r.y.

Y-tunnus 0223181-4
Linnankatu 36, 201200 Turku
044 581 0036

Toiminnanjohtaja Riikka Visa 0405144836 riikka.visa(at)turunurheiluliitto.fi
Toimistoassistentti Marianne Sjöroos 0445810036 marianne.sjoroos(at)turunurheiluliitto.fi

Yleisurheilujaoston toimisto, Paavo Nurmen stadion, 20810 Turku 

Yleisurheilutoimenjohtaja

Antti Leskinen

040 8324281

antti.leskinen(at)turunurheiluliitto.fi

Toiminnanohjaaja

Riitta Hyvärinen

040 300 4261

riitta.hyvarinen(at)turunurheiluliitto.fi

Valmennuspäällikkö

Jani Ratia

040 300 4262

jani.ratia(at)turunurheiluliitto.fi

Nuorisovalmennuspäällikkö

Camilla Nakolinna

040 900 7881

camilla.nakolinna(at)turunurheiluliitto.fi

 
Voimistelu- ja liikuntajaoston toimisto, Jumppala, Siutlankatu 1, 20380 Turku

Voimistelutoimenjohtaja Jenni Jeromaa-Alho 0505445033 jenni.jeromaa-alho(at)turunurheiluliitto.fi
Taloushallinnon assistentti   Sari Mustajärvi 0405813588 sari.mustajarvi(at)turunurheiluliitto.fi
Nuorisopäällikkö Ella Valtonen 040 824 2860 ella.valtonen(at)turunurheiluliitto.fi
Toimistosihteeri Viivi Kohonen 040 4862778 voli(at)turunurheiluliitto.fi
Iltapäiväkerho   044 5810037 lltapaivakerho(at)turunurheiluliitto.fi

Telinevoimistelujaosto

Voimistelutoimenjohtaja Jenni Jeromaa-Alho 0505445033 jenni.jeromaa-alho(at)turunurheiluliitto.fi
Toiminnanohjaaja            Mona Leino    040 820 6206     mona.leino(at)turunurheiluliitto.fi 

 

 Tapahtumavastaavat

Paavo Nurmi Marathon,
Ruissalojuoksut
Kari Ahonen 044 5678256 kari.ahonen(at)paavonurmisports.fi
SuperTreenit Krista Arponen 044 5441843 krista.arponen(at)turunurheiluliitto.fi

 Voit laittaa toimistolle viestin myös alla olevalla lomakkeella.